Հայաստանի երիտասարդ կանանց ասոցիացիայի (ՀԵԿԱ) գրասենյակում կայացավ ՀՀ Կին ձեռներեցների ցանցի անդամների հերթական հանդիպումը, որի ընթացքում մասնակիցները սահմանեցին ցանցի` առաջիկա ամիսների գործողությունների ու նախաձեռնությունների պլանը, քննարկեցին ՀՀ Կին ձեռներեցների ցանցի ակտիվացմանն ու հզորացմանն ուղղված հարցեր: Հանդիպման շրջանակներում տեղի ունեցավ նաև «Ռազմավարական պլանավորում և ցանցային համագործակցություն» թեմայով ներածական դասընթացը:
ՀՀ Կին ձեռներեցների ցանցի անդամների հաջորդ հանդիպումը տեղի կունենա ս.թ. մարտի 22-ին, ժամը 11:00-ին` ՀԵԿԱ գրասենյակում: Մասնակցությունը հաստատելու համար զանգահարել ՀԵԿԱ գրասենյակ` 010/94 58-07-87 հեռախոսահամարներով կամ գրել info@aywa.am էլ. հասցեին:

Meeting and Training within Women Entrepreneurs Network in Armenia
The regular meeting of members of Women Entrepreneurs Network in Armenia was held at the office of Armenian Young Women’s Association, during which participants defined the network's actions and initiative plans for upcoming months. They also discussed the issues for activation and strengthening the network. The meeting took place in an introductory course the theme of which was "Strategic Planning and Network Cooperation".
The next meeting of members of Women Entrepreneurs Network in Armenia will take place on March 22, at 11:00 o’clock at the AYWA office. For the workshop, call the AYWA office 010/94-58-07-87 or write an e-mail to info@aywa.am.